OGŁOSZENIA PARFIALNE

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU   – 24 MARZEC   2019

1. Na prośbę Pani Wójt przekazuję następujące zaproszenia:

“Zapraszam mieszkańców Gminy Lubiewo do udziału w spotkaniach informacyjnych, które odbędą się w Bibliotece – Centrum Kultury i Promocji Gminy Lubiewo, ul. Witosa 1 w Lubiewie :

27 marca o godz. 17:00 z doradcą Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu dotyczące omówienia programu Czyste powietrze (pozyskanie dotacji na wymianę pieców, termomodernizację budynków jednorodzinnych – ocieplenie, wymiana stolarki okiennej itp.).

28 marca br. o godz. 12:00  z przedstawicielami Urzędu Wojewódzkiego i ZUS, dotyczące omówienia programu “Nowa Piątka” . Joanna Jastak – Wójt Gminy Lubiewo”

• W przyszłą Niedziele będzie miała zbiórka do puszek na kwiaty do Grobu Pańskiego.
  • Bardzo zachęcam do udziału w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej, która wyruszy 12 kwietnia po mszy o 22.00 z naszej Parafii do Sanktuarium w Byszewie
  • Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 16.30, Gorzkie Żale w Niedziele po mszy o 8.00
  • W poniedziałek  przeżywamy uroczystość Zwiastowania Pańskiego.
  • Jest nowy numer Pielgrzyma – w nowej cenie -3.30zł
  • W czwartek będzie miała miejsce Msza święta zbiorowa za wstawiennictwem św. Michała Archanioła o godz. 17.00
  • Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła.  W najbliższą sobotę  poproszę o pomoc: Nowacki Ryszard, Litz Marek