OGŁOSZENIA PARFIALNE

NIEDZIELA WNIEBOWSTĄPIENIA PANA JEZUSA – 24 MAJ 2020

1. W przyszłą Niedziele będziemy przeżywali Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

1. W Niedzielę proponuję następujący układ mszy: na 8.00 zapraszam mieszkańców Cieplewa oraz Bieniek, na 10.00 – Chrusty, Pochyniewo, Przydatki, na 11.00 – Sucha oraz pozostałe miejscowości.

1. Można nabyć najnowszy numer Pielgrzyma

1. Od dzisiejszej Niedzieli na każde 10m2 może w kościele przebywać jedna osoba. Wobec tego przy takiej ilości mszy świętych jaką mamy każdy Parafianin jeśli tylko chce może uczestniczyć w liturgii. Proszę o tym pamiętać!!

1. Proszę, byśmy codziennie łączyli się w modlitwie różańcowej o godzinie 20.30.

1. W tym tygodniu wspominamy: we wtorek – św. Filipa Neri, w piątek – św. Urszulę Ledóchowską.

1. Zachęcam do Nabożeństw majowych w naszych domach, ale pragnę podkreślić, że w kościele też codziennie jest miejsce.