OGŁOSZENIA PARFIALNE

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA     – 15 WRZESIEŃ  2019

1. Bardzo dziękuję za ofiary złożone podczas kolekty inwestycyjnej.

1. Bardzo dziękuję za zgromadzone sprzęty, które przekazaliśmy na rzecz pomocy misjom.

1. Zmarła śp. Parafianka Halina Kempa, zamieszkała przy ul. Słonecznej. Różaniec w Niedziele po mszy o 10.00, poniedziałek i wtorek po mszy o 17.00. Pogrzeb – w środę o godz. 10.00.

1. Zapowiedzi przedślubne: Michał Rzeźnicki, Sucha, Słoneczna 3, st. wolny, Patrycja Kowalczyk, Wola Rakowa k. Łodzi, st. wolny (1).

1. W środę po mszy zapraszam wszystkich kandydatów do bierzmowania oraz uczniów z klasy 7, którzy rozpoczną swoją formację.

1. W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek – śww. Korneliusza i Cypriana, w środę – św. Stanisława Kostki, w piątek – śww. Andrzeja Kim Teagon, Pawła Chong Hasnag i towarzyszy, w sobotę – św. Mateusza

1. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła. W najbliższą sobotę  poproszę o pomoc: Rybarczyk Marek, Orlikowski Dominik